פסגת זאב שלי

כל מה שקורה בפסגת זאב והסביבה

תקפו יהודים באלות בכביש בבית חנינא – ושוחררו באותו היום

רכבם של יהודים אשר נסעו סמוך לשכונת בית חנינא בירושלים הותקף ע"י ערבים בבקבוקי זכוכית, אלות ומוטות ברזל. התוקפים נעצרו ושוחררו באותו היום.

יהודים אשר נסעו בירושלים בתאריך 4.10.22 סמוך לשכונת בית חנינא הותקפו ע"י ערבים בבקבוקי זכוכית, אלות ומוטות ברזל. התקיפה ארעה לפני כשלושה שבועות ובמהלכה נסע רכבם של המותקפים בדרך "עבד אל חמין שומאן" המחבר בין מחלף בן ציון לבין פסגת זאב בירושלים. נהג הרכב הגיש על כך תלונה במשטרה ובה צירף צילום של לוחית הרישוי של רכבם של התוקפים נדהם לגלות כי התוקפים נעצרו אך בית המשפט שחרר אותם כבר באותו היום בתנאים מגבילים.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו: "אירוע חמור של ניסיון לינץ' שרק בנס לא נגמר בצורה טראגית"

הנהג שהותקף פנה באמצעות עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו במכתב למשטרה ובו דרש לעצור את התוקפים ששוחררו ולמצות עימם את הדין – " אבקש לפעול בצורה היסודית והמעמיקה ביותר באירוע זה, ולהעמיד את התוקפים לדין בגין תקיפה בנסיבות מחמירות ממניע גזעני". עוד כתב עו"ד בלייכר במכתבו: "אבקש לקבל מידע – האם החשוד אכן שוחרר בתחנה, ומדוע". בלייכר דרש מהמשטרה להעביר את התיק בהקדם לפרקליטות המדינה, לשם הגשת כתב אישום כנגד כלל המעורבים בגין תקיפה בנסיבות מחמירות וממניע גזעני.

נזכיר, כי לפני כשלושה שבועות יהודים אשר נסעו בירושלים סמוך לשכונת בית חנינא הותקפו ע"י ערבים בבקבוקי זכוכית, אלות ומוטות ברזל. רכבם של המותקפים נסע בדרך "עבד אל חמין שומאן" המחבר בין מחלף בן ציון לבין פסגת זאב בירושלים. לפתע, הגיח רכב בו נסעו ערבים נצמד אליהם, ולאחר מכן הנוסעים שישבו בתוכו יידו בקבוקי זכוכית לעבר רכבם של המותקפים. נהג הרכב התקשר למשטרה ודיווח על האירוע.

בתוך כך, הצטרף לרכב התוקף אופנוען, והללו נצמדו לרכבם של המותקפים בצורה מאיימת. משראו שלא הצליחו בזממם, עצרו את הרכב והאופנוע באמצע הכביש המהיר, וחסמו את נתיב הנסיעה. מן הרכב ירדו בני מיעוטים כאשר הם אוחזים בידם אלות ומקלות ברזל והחלו לנפץ את מראות ומגבי הרכב. נהג הרכב הצליח בתושייה רבה להיחלץ מן מהתקיפה בנסיעה מהירה תוך שהוא מציל את חייו וחיי חבריו. הנהג פגש בניידת משטרה שבאה לקראתו והופנה להגשת תלונה.

 

עו"ד חיים בלייכר מסר: "מדובר באירוע חמור של ניסיון לינץ' שרק בנס לא נגמר בצורה טראגית חלילה. אנו דורשים מהמשטרה לעצור את התוקפים, להעמידם לדין ולעונשם בכל חומרת הדין. הטרור בירושלים ובסביבתה מרים את ראשו ולכן נדרשת ענישה מחמירה ויד תקיפה של המשטרה ורשויות החוק ע"מ לגדוע את גל הטרור ולהרתיע את המחבלים" אמר עו"ד בלייכר.

שלח בוואטסאפ
שתף בפייסבוק
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

נושאים קשורים

אולי יעניין אותך גם:

rawpixel-557123-unsplash.jpg

מירי אשרוב

bright-and-cozy-modern-living-room333-interior-2022-12-16-12-00-09-utc

Y.N clean אחזקות

Day5_12_2021-1

מאחורי הקלעים של האמונה – נומרולוגיה טיפולית קבלית

20210610_132203

מיכל סעידוב יעוץ מס וראית חשבון

אפרת ראובני

אפרת ראובני נטורופתית והרבליסטית קלינית

לוגו-2

נתנאל ישר ייעוץ משכנתאות ופיננסים

WhatsApp Image 2021-06-02 at 21.37.35

יורם סבטני שרותי הנדסה אזרחית בע"מ

באנר-מוקטן2

מיכל שהר – אדריכלות ועיצוב פנים

WhatsApp-Image-2022-04-29-at-11.10.37

SARAH לק ג'ל

אופטיק רייזנר

20210610_132203

מיכל סעידוב יעוץ מס וראית חשבון

תמונה של WhatsApp‏ 2023-06-13 בשעה 17.28.01

דוד שלטים

WhatsApp Image 2021-10-31 at 09.37.10

יפית נגד

rawpixel-557123-unsplash.jpg

פול קינן-מורה לאורגן ופסנתר

כל מה שמעניין

אינפורמטיבי

אירועים קרובים בפסגת זאב

לא נמצאו אירועים קרובים
פסגת זאב שלי

אנחנו יכולים לסייע לך במציאת המשכנתא הטובה והמתאימה ביותר לך, כך שתוכל לחסוך עשרות אלפי שקלים

השאר שם וטלפון וניצור איתך קשר בהקדם