פסגת זאב שלי

כל מה שקורה בפסגת זאב והסביבה

שרה סופרין – סידור וארגון הבית

מתמחה בליווי משפחות לסדר וארגון הבית בשיטתה של קון מארי.

אודותינו

היי אני שרה מישל סופרין בת 29 ואמא לשתי בנות מקסימות. מתמחה בליווי משפחות לסדר וארגון הבית בשיטתה של קון מארי. הגעתי לתחום הזה מתוך תשוקה גדולה לעשות את מה שאני יודעת ואוהבת . הסדר זו התרפיה שלי כל כך מספק ומרגש אותי להיות מוזמנת לבתים של משפחות שפותחות בפניי את המקומות הכי חשופים שלהם והמאוד לא פוטוגניים ולעבור איתם דרך משמעותית של שחרור המיותר ומציאת מקום קבוע לכל דבר. מעבר לסדר הכללי הפיזי מתרחש גם תהליך עמוק מאוד בפן הרגשי. בתהליך הזה אנו למדים לדייק את עצמינו ולעצמינו מה נכון ומדויק לנו. מתגלה לנו מי אנחנו , מה מפעיל אותנו למה אנו קשורים. זוהי הזדמנות לבחור את הדרך שלנו מחדש, לפתוח חלון הזדמנויות חדש להתפתחות .

כמה תמונות..

מה שהלקוחות שלנו מספרים...

רציתי להמליץ מכל ה❤️ על @שרה סופרין איזה מדהימה האישה הזו!! כמה אנרגיות חיוביות, קלילות, שמחת חיים, פשוט אישה מיוחדת!! שרה פשוט הצילה אותי היום, עקב שינוי שערכתי בקראון ולא היתי מצליחה להתגבר על הבלאגן בעצמי או בעזרת נערה אל תחשבו פעמים!! תקחו אותה! תודה שרה!!
מוריה
רוצה לשתף שלפני כשבוע חיפשתי בדחיפות מישהי שתעזור לי לסדר את הבית. תוך פחות מחצי שעה קיבלתי משלוש נשים שונות את השם של שרה סופרין. היא הגיעה ואכן עזרה לי בדיוק במה שהייתי צריכה. מישהי ביקשה לדווח לה איך היה ואיני זוכרת מי. וממילא רציתי להמליץ לכן עליה. אז הנה השורה התחתונה - מומלצת מאד.
עופרה
שרה הייתה אצלי ועזרה לי לסדר מחדש את כול הבית עבודה מאוד יסודית , היא ביררה לפני כן בשיחה קצרה מה הצרכים שלנו, ובמקצועיות סידרה את הכול כדי שיהיה פרקטי ונגיש, שרה מאוד נעימה ורגישה , ממליצה בחום
מרים
רציתי להמליץ מכל ה❤️ על @⁨שרה סופרין⁩ איזה מדהימה האישה הזו!! כמה אנרגיות חיוביות, קלילות, שמחת חיים, פשוט אישה מיוחדת!! שרה פשוט הצילה אותי היום, עקב שינוי שערכנו בקראון ולא הייתי מצליחה להתגבר על הבלאגן בעצמי או בעזרת נערה אל תחשבו פעמים!! תקחו אותה! תודה שרה!! מוריה
מוריה
אני רוצה לספר על החוויה הנעימה שהיתה לי עם הליווי של שרה. הייתי שנים רבות במצב רפואי מורכב שלא איפשר לי לשמור על ארגון וסדר של הבית;הארונות היו מלאים בבגדים ,המגירות בחפצים,וכל ה"חורים"בבית{בין הארון לקיר,מתחת המיטות,ומעלה הארונות...} היו מלאים בכל תוכן אפשרי.שלא לדבר על הכביסות,שולחן הסלון שתמיד מלא,הספריה....המצב היה בלתי אפשרי! בתהליך נעים,יסודי ומתוכנן מראש , סידרנו ביחד את הבית ,פינינו את כל המיותר,סידרנו את הארונות והמגירות,וכל פינה בבית קיבלה יחס מיוחד. זה לא קרה ביום אחד, אבל עם הליווי של שרה, שנעשה מאד ברגישות, באיכפתיות,בהקשבה לצרכים שלי,בשיתוף פעולה ובהסכמה שלי לכל צעד! נעשה קסם! אנרגיה חדשה נכנסה לבייתי,המון מרחב נקי ומואר, ללא שום דבר מיותר,יש מקום לכל דבר,והכי חשוב זה שהסדר נשאר!{אפילו יצא לי בחרוזים...} מאד מאד ממליצה לכל מי שרוצה בית מסודר לאורך זמן, ולארגן נכון את החפצים בבית , מי שמתקשה להחליט מה לזרוק ומה להשאיר, מי שרוצה לקבל כלים מצוינים לשמירה על הסדר בבית גם לאחר שמסתיים התהליך,לפנות לשרה ולצאת ביחד איתה לתהליך שהוא חוויה מאד נעימה!
תמר

כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:

טופס זה נועד לפנייה במייל.
למענה מהיר יותר פנו בטלפון או בוואטסאפ

שתפו אותנו עם חברים

כרטיס ביקור זה נבנה ע"י פסגת זאב שלי

פסגת זאב שלי

אנחנו יכולים לסייע לך במציאת המשכנתא הטובה והמתאימה ביותר לך, כך שתוכל לחסוך עשרות אלפי שקלים

השאר שם וטלפון וניצור איתך קשר בהקדם